Wojownik w kolejnej rundzie pucharu

Pewne zwycięstwo w drugiej rundzie pucharu odnotowali zawodnicy Wojownika, którzy na własnym terenie podejmowali Drwęcę Golub Dobrzyń. Mecz po raz kolejny rozpoczął się pechowo bo w 1 minucie tracimy bramkę. Prowadzenie gości nie trwało jednak długo bo po kilku kolejnych chwilach swój festiwal strzelecki tego popołudnia rozpoczęli Kordowski i Kurkierewicz. Obaj łącznie tego dnia zdobyli 9 bramek. po jednym trafieniu dołożyli Janowski i Misiaszek. Nie należy jednak brać tego wyniku pod uwagę, ponieważ goście przyjechali w okrojonym składzie gdzie w większości występowali juniorzy.
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz ligowy w najbliższą sobotę. Będziemy podejmować w Złotorii tamtejszy Flisak. Pierwszy gwizdek 03.09.2016 r. o godz. 16:00.

Wojownik Wabcz 11:3 Drwęca Golub Dobrzyń
Kordowski x5