Podział punktów z Radominem

W 3 kolejce podejmowaliśmy na własnym boisku zespół z Radomina. Mecz rozpoczął się dla naszej ekipy dosyć pechowo, bo już w drugiej minucie straciliśmy bramkę, ale nie podcięło nam to skrzydeł i już po kilku kolejnych minutach wyrównaliśmy na 1-1. Jeszcze w pierwszej połowie goście wyszli na prowadzenie, ale po raz kolejny udało nam się wyrównać. Po zmianie stron to nasz zespół jako pierwszy wyszedł na prowadzenie po bramce zdobytej bezpośrednio z rzutu rożnego przez Marcina Janusa. Goście jednak nie poddali się i chwilę później wyrównali, po czym poszli za ciosem i wyszli na prowadzenie 4-3 w tym spotkaniu. O podziale punktów zadecydowało trafienie Andrzeja Pawlickiego. Po tej bramce mieliśmy jeszcze kilka okazji aby strzelić zwycięskiego gola niestety zabrakło szczęścia. Wierzymy jednak że problemy związane z budową obrony szybko się rozwiążą i już niebawem nie będziemy tracić tyle bramek.

Zapraszamy serdecznie wszystkich wiernych kibiców naszej drużyny na mecz pucharowy z ekipą Drwęcy Golub Dobrzyń, który odbędzie się 31.08.2016 r. o godz. 17.00 na boisku w Wabczu.

Wojownik Wabcz 4 - 4 Sokół Radomin