Pierwsza porażka w rundzie wiosennej

W minioną sobotę pierwszej porażki w rundzie wiosennej doznali zawodnicy z Wabcza podejmując na własnym boisku Victorię Lisewo. Zespołowi z Lisewa udało się przerwać bardzo dobrą passę Wojownika, który tej wiosny nie schodził jeszcze z boiska pokonany. Ekipa z Lisewa była tego dnia lepiej dysponowana od naszych zawodników co przełożyło się na grę na boisku. Pierwsi bramkę z rzutu karnego strzelili goście, ale bardzo szybko odpowiedzieli gospodarze. Niestety dwie bramki jeszcze w pierwszej połowie zdobyła Victoria i do przerwy wynik 1-3. Po zmianie stron zawodnicy z Wabcza starali się zmienić wynik meczu czego efektem była bramka kontaktowa na 2-3, lecz chwilę później po błędzie naszego bramkarza tracimy bramkę na 2-4, co podcina skrzydła Wojownikom i do końca meczu już nic się nie zmienia. Serdecznie dziękujemy kibicom oby dwóch drużyn bardzo licznie zgromadzonym na trybunach.
Kolejne spotkanie w wykonaniu naszych piłkarzy to 3 w tym sezonie pojedynek derbowy z Pomowcem Kijewo, który dziś pokonał Gwiazdę Starogród 2-1, więc zapowiada się emocjonujące widowisko. Zapraszamy 21.05.2016 o godz. 16 na boisko do Kijewa.

Wojownik Wabcz 2-4 Victoria Lisewo