Pewne 3 pkt z Pomowcem !

W ubiegłą sobotę zawodnicy Wojownika pewnie pokonali na wyjeździe w Kijewie tamtejszego Pomowca. Zwycięstwo  w tym spotkaniu pozwala nam cały czas myśleć o awansie do klasy okręgowej. Mecz od samego początku dobrze się ułożył dla Wabczan, już w 10 minucie zdobyliśmy pierwszego gola, a dwie minuty później drugiego. Do przerwy wynik 0-4 dla gości. Po zmianie stron nie zwalniając tempa zdobywamy kolejne bramki. Cieszy fakt, iż pięć z siedmiu strzelonych goli zdobyliśmy wykonując stałe fragmenty gry. Po 90 minutach regulaminowego czasu gry wynik 1-7 dla Wojownika.
Kolejne spotkanie już jutro tj. 28.05.2016 r. o godz. 16.00 w Wabczu z Kasztelanem Papowo. Serdecznie zapraszamy na kolejne derby w tej rundzie.

Pomowiec Kijewo 1-7 Wojownik Wabcz