Ważna wygrana z Papowem

W ubiegłą sobotę na własnym stadionie Wojownik pewnie pokonał drużynę z Papowa Biskupiego. W pierwszej części spotkania goście skutecznie się przeciwstawiali gospodarzom czego efektem wynik do przerwy był bezbramkowy. Po zmianie stron Wojownik przejął inicjatywę i zaczął oddawać celne strzały na bramkę Kasztelana. Ostateczny wynik spotkania 4-0 dla naszej drużyny. Cały czas liczymy się w walce o awans do klasy okręgowej, chociaż bliżej tego wydarzenia są zawodnicy z Lisewa. Dziś czeka nas bardzo trudny mecz na boisku rywala w Unisławiu, gdzie przegrywali między innymi Unia i Victoria Lisewo, co pokazuje że gospodarze są bardzo mocni na swoim obiekcie.
Serdecznie zapraszamy fanatyków Wojownika (i nie tylko) na to spotkanie już dziś o godz. 15.00 w Unisławiu.

Wojownik Wabcz 4-0 Kasztelan Papowo