3 pkt z Unislavią

W przedostatniej kolejce tego sezonu zawodnicy Wojownika rozegrali spotkanie z Unislavią Unisław. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze w wykonaniu naszych piłkarzy, bo już w 5 minucie objęliśmy prowadzenie po strzale znakomicie dysponowanego w tym dniu Andrzeja Pawlickiego. Jeszcze przed przerwa znowu po strzale "Diabła" podwyższamy na 0-2. Po zmianie stron ten sam zawodnik po raz kolejny dokłada trafienie, a kilka minut później po jednej bramce dokładają Gross P. i Kordowski. Krótko przed zakończeniem meczu rozluźnienie w szykach obrony powoduje że tracimy bramkę, która jest trafieniem honorowym dla gospodarzy.
W dniu jutrzejszym czeka nas arcyważny mecz w tym sezonie w którym podejmiemy na własnym stadionie silną ekipę z Kończewic. Na bezpośredni awans będzie ciężko liczyć, ponieważ Victoria Lisewo podejmuje u siebie Kasztelan Papowo i to Lisewianie są faworytami w tym spotkaniu. My myśląc o barażach musimy przynajmniej zremisować mecz z Cyklonem.
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy w niedzielę tj. 12.06.2016 r. o godz 15.00 na boisko w Wabczu.

Unislavia Unisław 1-5 Wojownik Wabcz