Lider pokonany !

W meczu na szczycie pomiędzy Stalą Grudziądz, a Wojownikiem Wabcz lepszą okazała się być ekipa z Wabcza. Po bardzo dobrym pojedynku w wykonaniu naszych piłkarzy udało nam się zamienić na pozycji lidera obecną do tej pory Stal. Mecz rozpoczął się dla nas znakomicie, po składnej akcji bramkę zdobył Kamil Kurkierewicz, kilka minut później  w ciągu 3 minut dwie bramki zdobywa Andrzej Pawlicki i mamy 0-3 do przerwy. Po zmianie stron gospodarze próbowali odwrócić losy spotkania, niestety czujnie pracowała nasza defensywa co uniemożliwiało im zdobycia bramki. Po efektownej kontrze strzelamy na 0-4, a zaraz później na 0-5. Dziękujemy licznie zgromadzonej widowni na trybunach, na pewno bardzo pomogło to naszym piłkarzom odnieść tak efektowne zwycięstwo.
Kolejny mecz nasi zawodnicy rozegrają na własnym stadionie  z Victorią Lisewo, która też aspiruje do awansu do ligi okręgowej. Na pewno zapowiada się ciekawe spotkanie. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanatyków lokalnej piłki na drugie derby w tym sezonie.

Stal Grudziądz 0-5 Wojownik Wabcz