Historyczny awans !

W meczu rewanżowym na własnym stadionie udało nam się obronić wynik, który przywieźliśmy z Więcborka. Pierwsza połowa zdecydowanie toczyła się pod dyktando gości, którzy już w 11 minucie objęli prowadzenie. Nasi zawodnicy nie potrafili znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza gości. Grom jeszcze do przerwy mógł podwyższyć wynik, ale dwukrotnie trafiał w poprzeczkę. Po zmianie stron nasza ekipa ruszyła do odrabiania strat, w 53 min na 1:1 strzelił Janowski, którego gol uspokoił trochę naszą grę. Chwilę później na 2:1 podwyższył Kurkierewicz. Goście próbowali jeszcze atakować naszą bramkę, ale im to nie wychodziło. Ostatecznie wynik spotkania to 2:1, a w dwumeczu 5:3 dla Wojownika, co daje nam możliwość grania w klasie okręgowej. Bardzo dobra postawa naszego zespołu w rundzie wiosennej pozwoliła zająć nam drugą lokatę w tabeli. Dziękujemy wszystkim wiernym kibicom za okazałe wsparcie podczas spotkań u siebie jak i na wyjeździe (mecz rewanżowy z Gromem Więcbork oglądało około 400 kibiców) .

Wojownik Wabcz 2-1 Grom Więcbork