Kolejne 3 pkt na własnym terenie

Kolejną wygraną zainkasowała drużyna z Wabcza. Podopieczni trenera Adama Szulca pokonali po bardzo kontrowersyjnym pojedynku drużynę Unii Wąbrzeźno. Mecz toczył się pod dyktando gości. Nasz zespół nie potrafił odnaleźć swojego rytmu gry, co powodowało że przyjezdni stwarzali sytuacje zagrażające czujnie grającego na pozycji bramkarza Piotra Bohdana. Wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Cieszą zatem 3 pkt i wykorzystane sytuacje stworzone przez naszych piłkarzy, którzy tego dnia mieli bardzo dużo szczęścia i byli skuteczniejsi od Unii w sytuacjach podbramkowych.
Kolejne spotkanie nasz zespół rozegra już w środę 02.09.2015 r. o godz 17:00 ze Stalą Grudziądz na boisku rywala. Będzie to mecz pucharowy. Wszystkich wiernych kibiców zapraszamy na boisko do Grudziądza.

Wojownik Wabcz 5 - 2 Unia Wąbrzeźno
Gross P. x2 '12, '65