Inauguracja sezonu 2015/2016

Dobre rozpoczęcie rozgrywek w wykonaniu naszego zespołu. Drużyna z Wabcza podjęła na własnym boisku LZS Świedziebnię i pokonała gości 4-0. Trener naszej drużyny przed meczem brał remis w ciemno, ponieważ Świedziebnia to bardzo dobry zespół, który zawsze zajmuje wysokie lokaty w lidze. Przebieg meczu pokazał jednak, że wynik jakim zakończyło się spotkanie mógł być jeszcze wyższy. Nie popadamy jednak w huraoptymizm, ponieważ przed nami jeszcze wiele ciężkich spotkań tak jak te które rozegramy już w kolejna sobotę ze spadkowiczem z V ligi - Piast Łasin na boisku rywala. Te spotkanie pokaże tak naprawdę na ile stać naszą drużynę. W drużynie zadebiutowali 16 letni bramkarz Mateusz Lewański, Piotr Gross strzelec dwóch bramek i dwóch asyst i Mateusz Moś.

Wojownik Wabcz 4 - 0 LZS Świedziebnia
Bramki dla Wojownika Gross x2, Adamka, Kurkierewicz.