Cenna zaliczka z Więcborka.

W pierwszym meczu barażowym zawodnicy Wojownika pokonali na wyjeździe Grom Więcbork 2-3. Zawodnikom przyszło grać w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. W pierwszej połowie, która była wyrównana nasz zespół strzelił dwie bramki autorstwa Piotra Grossa i Andrzeja Pawlickiego i do przerwy prowadził 0-2. Po zmianie stron gospodarze zaczęli odrabiać straty i już po kilku minutach było 1-2. Nam udało się odpowiedzieć trafieniem Grossa na 1-3. Niestety w 70 min po raz drugi tracimy gola, a jeszcze w 90 minucie ratuje nas słupek.
Dziękujemy wszystkim wiernym kibicom, którzy dojechali na to spotkanie pomimo bardzo ciężkich warunków panujących na drodze. Mamy nadzieję że dziś będzie Was jeszcze więcej i pomożecie naszej drużynie w tym ciężkim boju. Serdecznie zapraszamy dziś o godz. 18.00 na boisko do Wabcza.

Grom Więcbork 2-3 Wojownik Wabcz
Bramki: Gross x2, Pawlicki
ŻK: Śmigielski, Janikowski